Išorinių sienų izoliacija yra itin populiarus pasirinkimas tiems, kurie nori sumažinti savo būsto šilumos nuostolius. Kaip tai padaryti taip, kad viskas būtų pasiekta saugiai ir ekologiškai, o ir pats pastato fasadas atrodytų puikiai po daugybės metų?

Fasadų izoliacija – efektyvus sprendimas šilumos tausojimui

 

Fasado šiltinimas yra vienas iš svarbiausių namo renovacijos darbų, kurį daugelis žmonių renkasi dėl įvairių priežasčių. Pavyzdžiui, mažesni šilumos nuostoliai ir mažesnės sąskaitos už šildymą, mažesnė galimybė, kad atsiras pelėsis arba grybelis, didesnis komfortas namuose ir daugybė kitų privalumų kiekvienais metais pritraukia vis daugiau dėmesio.

Žinoma, pastatų renovacija ir išorinių sienų izoliacija taip pat atliekama, nes tai leidžia pasiekti norimą estetinį įvaizdį. Vis dėlto, dažnai dar kyla klausimas, kaip atlikti fasado apšiltinimą būtent taip, kad galėtumėte džiaugtis tiek sienų išvaizda, tiek izoliacijos kokybe ir po daugybės metų?

 

Kas yra akmens vata ir kodėl verta tai rinktis apšiltinimui?

 

Vienas iš geriausių pasirinkimų šioje situacijoje – tinkamai parinkta apšiltinimo medžiaga, kuri bus įtvirtinta tarp esamos sienos ir naujos išorės apdailos. Kad ir kokią išorės apdailą pasirinksite, svarbu žinoti, kad taip pat bus atliekamas ir kokybiškas sienų šiltinimas.

Šiuo metu vienas iš populiariausių izoliacijos sprendimų yra akmens vata (dar žinoma kaip uolienos vata), kurią siūlo „ROCKWOOL“ prekės ženklas. Tai yra natūralios kilmės žaliava, kuri pasižymi puikia garso izoliacija ir ilgaamžiškumu, todėl ją dažnai rekomenduoja savo srities specialistai. Ši akmens vata yra naudinga ir tuo, kad jos universalumas leidžia vėliau pridėti daugybės tipų fasadus ir nepakenkti medžiagos izoliacinėms savybėms. Būtent dėl to „ROCKWOOL“ akmens vata yra tobulas pasirinkimas, kurį galima pritaikyti prie įvairiausių estetinių norų.

Svarbu nepamiršti, kad namo šiltinimas yra ilgalaikė investicija, todėl tinkamas izoliacijos medžiagų pasirinkimas yra ypatingai svarbus, jeigu norite tik geriausių rezultatų.

 

Kaip užtikrinti saugią fasadų izoliaciją?

 

Žinoma, negalima pamiršti ir izoliacijos saugumo, jeigu tokiu projektu norite džiaugtis dar daugybę metų. Būtent čia savo privalumus parodo „ROCKWOOL“ akmens vata.

Pavyzdžiui, „ROCKWOOL“ akmens vata pasižymi atsparumu ugniai ir taip suteikia papildomo saugumo bet kokiam renovacijos projektui. Ši izoliacijos medžiaga yra pagaminta iš vulkaninės uolienos ir jos atsparumas ugniai atsiranda dėl gamyboje naudojamos aukštos temperatūros. Ar žinojote, kad izoliacija iš akmens vatos gali atlaikyti iki 1000 ° C temperatūrą? Nestebina, kodėl tai yra toks populiarus pasirinkimas statybose!

Nei vienas taip pat neapsidžiaugtų išgirdęs, kad jo namuose įsiveisė grybelis arba pelėsis. Jeigu nenorite dėl to jaudintis, rinkitės būtent akmens vatą. Ji yra atspari pelėsiui, grybeliui ir įvairioms bakterijoms, nes tai yra neorganinė medžiaga ir nesudaro tinkamos aplinkos tokiems mikroorganizmams.

 

Ekologija – svarbus modernių statybų aspektas

 

Vis daugiau žmonių renkasi būsto renovacijas ir sienų izoliacijas, todėl verta pagalvoti ir apie tai, kaip šį darbą atlikti nekenkiant aplinkai. Šioje situacijoje reikia tinkamai pasirinkti tiek apšiltinimo medžiagas, tiek jas siūlančią įmonę.

Visų pirma, akmens vata yra ekologiškas izoliacijos pasirinkimas. Ši medžiaga gali būti perdirbama ir ji yra pakankamai patvari ir ilgaamžė, kad padėtų sumažinti atliekų kiekį (jums nereikės rūpintis pakartotine sienų izoliacija dar kelias dešimtis metų).

Žinoma, „ROCKWOOL“ taip pat neatsilieka šioje srityje – įmonė naudoja naujausias išmetamųjų emisijų technologijas savo gamyklose, todėl gali sumažinti neigiamą poveikį aplinkai. Jie taip pat visiems savo gaminiams pateikia aplinkosaugines deklaracijas.

Dėl šių priežasčių „ROCKWOOL“ akmens vata yra tobulas pasirinkimas išorės sienų izoliacijai, jeigu jums rūpi tiek fasado estetinis vaizdas, tiek pačio apšiltinimo kokybė ir ilgaamžiškumas!

error: