Gerbiami kolegos,

Vieninteliam reprezentatyviam, jau dvidešimt vienerius metus leidžiamam architektūriniam žurnalui iki gegužės 2 d. galite skirti 2 % savo metinių pajamų mokesčio.

Žurnalas „Archiforma“, tai vienintelis elitinės lietuviškos architektūros apžvalgos žurnalas, skirtas architektams ir visai  intelektualiai visuomenei, besidominčiai šiuolaikine Lietuvos architektūra, moksliniais architektūros ir urbanistikos tyrinėjimais, kitomis aktualijomis, taip pat dalyvaujančiai Respublikos architektūrinėje raidoje – jos plėtroje, planavime, statyboje.

Atsidėkodami Jums už palaikymą padovanosime 2016 metų 3/4 Nr. elektroninę žurnalo versiją.

Deklaracijos formą patogiausia pildyti internetu, prisijungus prie VMI EDS sistemos per Jūsų el. bankininkystės sistemą. Jei paraiškos formą norite užpildyti ranka, ją galite nemokamai gauti visuose Mokesčių inspekcijos skyriuose arba parsisiųsti ir atsispausdinti iš VMI svetainės:FR0512(2).pdf. Mūsų duomenys pildantiems deklaraciją:

  • 5 laukelis (mokestinis laikotarpis) nurodykite paskutinius metus
  • 6S laukelis (pažymėkite, kad sutinkate skirti paramą) uždėti varnelę ir taip pat uždėti varnelę prie 7S arba 7A laukelio
  • E1 laukelis (Gavėjo tipas): 2
  • E2 laukelis (Paramos gavėjo identifikacinis numeris, kodas): 123938010
  • E4 laukelis (Prašoma pervesti pajamų mokesčio dalis): 2,00%
  • E5 laukelis (Mokesčio dalį skiriu iki mokestinio laikotarpio): nurodykite iki kurių metų skiriate paramą (galite nurodyti laikotarpį iki 5 metų, tuomet nereikės pateikti deklaracijos kasmet)

Atkreipiame dėmesį, kad pusiau ranka, pusiau kompiuteriu užpildyta deklaracija laikoma negaliojančia!

Jei 2% deklaracijos formą norite pateikti elektroniniu būdu, tai galite atlikti prisijungę prie VMI elektroninio deklaravimo sistemos per savo internetinį banką, arba paspaudę šią nuorodą. Jei pateikti norite ne elektroniniu būdu, užpildytą deklaraciją pasirašykite ir išsiųskite ar nuneškite į artimiausią VMI skyrių.Ir žinoma, jeigu iškyla klausimų ar kažkas nėra visiškai aišku, kreipkitės el. paštu greta.trapikiene@gmail.com .

Pagarbiai,

Žurnalo „Archiforma“ redakcija

 

error: